Kispest-Honvéd FC - Dunaferr SE 2 : 2 18:30

Kispest-Honvéd FC - Dunaferr SE 2-2 (0-1)

Bozsik-stadion, 2500 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Medgyesi (48., 83.), illetve Medgyesi (13. - öngól), Tököli (75.)
    sárga lap: Szekér (63.), Borgulya (72.), illetve Tököli (27.)
    cserék: Dubecz helyett Füzi (56.), Wukovics helyett Hercegfalvi (73.), Fehér helyett Domokos (82.), illetve Lengyel helyett Komódi (57.), Tököli helyett Cseke (78.), Rósa H. helyett Nagy T. (88.)

Kispest:
    Vezér - Téger - Medgyesi, Hungler - Lóczi, Szabó T., Szekér, Dubecz - Wukovics, Fehér, Borgulya

Dunaferr:
    Rabóczki - Kiss Gy., Éger, Salamon, Molnár - Rósa H., Lengyel, Ja:kl, Zavadszky - Nicsenko, Tököli

A mérkőzést megelőzően a Kispest-Honvéd vezetősége emléktárgyakat adott át a klub egykori kiválóságainak, olimpiai, világ- és Európa-bajnok sportolóknak.

A Kispesti Atlétikai Club, és annak jogutódja, a Kispest-Honvéd most ünnepelte 90., a Budapesti Honvéd pedig az 50. évfordulóját, és ebből az alkalomból köszöntöttek olyan kiváló sportolókat, mint Puskás Ferenc, Kertész Alíz, Csipes Ferenc, Móna István és Martinek János.

10. perc: Borgulya 20 m-es lövését védte Rabóczki.
    13. perc: Zavadszky jobb oldali, félmagas beadását a Nicsenko elől menteni akaró Medgyesi a saját kapujába perdítette - öngól (0-1).
    16. perc: Borgulya 18 m-es szabadrúgása szállt fölé.
    32. perc: Tököli 15 m-es lövését védte Vezér.
    48. perc: Borgulya bal oldali beadását Medgyesi 5 m-ről, előrevetődve fejelte a vendégkapuba (1-1).
    64. perc: Komódi 5 m-es lövését szögletre hárította Vezér, majd a sarokrúgás után Tököli lőtt fordulásból, 7 m-ről, de a kispesti kapus újra hárított.
    75. perc: Nicsenko bevezette a labdát a hazai 16-osra, átívelt a bal oldalra, és az érkező Tököli úgy lőtt a kapuba, hogy a labda érintette Vezér kezét (1-2).
    76. perc: Borgulya 3 m-ről az üres kapu helyett a kapufát találta el.
    83. perc: Szabó T. 20 m-es szabadrúgásból a kapu jobb felső sarkánál a két léc találkozását találta el, a kipattanót Medgyesi 16 m-ről, kapásból a léc alá lőtte (2-2).

A közepes színvonalú találkozón a két csapat csak az utolsó negyedórában játszott támadóan, ennek ellenére mindkét együttes rászolgált az 1-1 bajnoki pontra.