Dunaferr SE - Szeged LC 9 : 0 15:00

1. avatar: Longinus
    2018.09.01, 18:48
    képRósa Henriket próbálják megállítani.képTököli csukafejessel szerezte a Dunaferr harmadik gólját. Forrás: Dunaújvárosi Hírlap archívuma

2018.08.30, 20:14
    Dunaújváros, 1999. október 2., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 8. fordulójában:

Dunaferr SE-Szeged LC 9-0 (4-0)

Dunaújváros, 3000 néző, V: Kiss G.
    gólszerzők: Tököli (7., 29., 54.), Kiss Gy. (14.), Salamon (31.), Nicsenko (69.), Molnár Z. (78.), Komódi (88.), Nagy T. (90.)
    sárga lap: Jeremejev (45.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár Z., Salamon, Éger, Kiss Gy. (Cseke, 80.) - Zavadszky, Ja:kl, Lengyel (Komódi, 65.), Rósa H. (Nagy T., 60.) - Nicsenko, Tököli

Szeged:
    Markovics - Palágyi, Urbán, Popovics, Németh - Vörös P., Nagypál, Herczku, Mikler - Oláh (Udvari, 36.), Jeremejev

7. perc: Lengyel indította a bal oldalon Rósát, akinek pontos beadását Tököli 5 méterről gurította a kapuba (1-0).
    14. perc: szöglet utáni kavarodásnál Kiss Gy. eszmélt előbb és a lepattanó labdát kapásból, fordulásból, ballal a jobb felső sarokba vágta (2-0).
    29. perc: ismét Lengyel-Rósa akció futott a bal oldalon, a dunaújvárosi középpályás ezúttal ívelt és Tököli 7 méterről csukafejessel növelte a hazaiak előnyét (3-0).
    31. perc: Rósa szögletét Salamon 6 méterről fejelte a kapu közepébe (4-0).
    54. perc: Zavadszky szerzett labdát Urbántól, az egyedül álló Tökölihez játszott, aki a jobb alsó sarokba gurított (5-0).
    69. perc: Zavadszky kapáslövését Nicsenko 3 méterről segítette a kapuba (6-0).
    78. perc: Nagy T. bal oldali beadását Molnár 5 méterről a léc alá lőtte (7-0).
    88. perc: Komódi vezette az alapvonal közelében egészen a kapuig a labdát, majd senkitől sem zavartatva a hálóba gurított (8-0).
    90. perc: Tököli bal oldali beadását Nagy T. 14 méterről a felső sarokba lőtte (9-0).

A Dunaferr minden tekintetben felülmúlta a morálisan szétesett vendégeket, s a hazai szurkolók örömére gólzáporos délutánt varázsolt Dunaújvárosba.