Nyírség-Spartacus FC - Kispest-Honvéd FC 1 : 0 15:00

Nyírség-Spartacus FC - Kispest-Honvéd FC 1-0 (1-0)

sárga lap: Kondora (2.), illetve Medgyesi (35.), Váczi (89.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke (Gerliczki, 83.), Nagy, Göncz - Novák (Lenkey, 74.), Dican, Szabó A., Kondora - Csernijenko (Szécsi, 62.), Baranyi

Kispest:
    Vezér - Téger, Hungler, Szekér, Medgyesi (Lóczi, 50.) - Fehér (Hercegfalvi, 72.), Dubecz, Szabó T., Füzi - Váczi, Wukovics (Domokos, a szünetben)

2. perc: jobb oldali vendégakció végén a 16-oson belül álló Kondora kezére pattant a labda, Szabó Zs. 11-est ítélt, amit Wukovics nagy erővel a felső lécre lőtt, a labda a gólvonal előtt pattanva jött vissza a mezőnybe.
    25. perc: bal oldali vendégakció végén Wukovics 8 méterről a jobb kapufa mellé talpalta a labdát.
    32. perc: Váczi robbant ki a hazai védők között, ám 8 méteres lövését a kapujából jól kilépő Celeszki bravúrral megfogta.
    41. perc: Fehér 8 méteres fejesét hárította a hazai kapus.
    44. perc: Novák jobb oldali szögletét Nagy középre visszafejelte, Baranyi 2 méterről a hálóba bólintott (1-0).
    52. perc: egy előrevágott labdával Domokos robogott a nyíregyházi kapu felé, 16 méterről lőtt, a labda a bal kapufáról vágódott vissza.
    63. perc: Baranyi jobb oldalról centerezett, Szécsi 3 méterről a hosszú sarok mellé csúsztatott.
    83. perc: Szécsi remek labdával ugratta ki Baranyit, aki 11 méterről csúnyán mellé csavart.
    85. perc: Váczi 8 méterről lőtt, Celeszki bravúrral hárított.

A nem túl színvonalas, küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyert a nyíregyházi együttes.