Vác FC-Zollner - Diósgyőri FC 0 : 2 17:00

sárga lap: Sipeki (25.), illetve Kákóczki (40.), Buliga (58.), Filipovics (83.)

Vác:
    Hámori - Kádár, Kovács P., Kasza - Vojtekovszki (Vitelki, 70.), Sipeki, Vén, Szoboszlai (Nagy T., 70.), Boda - Rob, Ivitz (Andrássy, 64.)

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Pozder - Hompoth, Harnócz, Kákóczki (Dukon, 91.) - Szakos, Filipovics, Buliga, Kunzo - Konyha (Lipták, 89.), Frunza

(Ünnepi hangulatban kezdődött a mérkőzés. Száz évvel ezelőtt Váci Sportegylet néven az akkori belügyminiszter bejegyezte a csapat jogelődjének alapítását.)

25. perc: Kákóczki cselezte be magát a váci büntetőterületre, de az alapvonalhoz érve elbizonytalanodott, s a játéktéren túlra gurított.
    32. perc: Vén a 16-os jobboldali sarkától végzett el szabadrúgást, lövése 1 méterrel elkerülte a kaput.
    34. perc: Szakos futott el a jobb oldalon, majd Frunza, s Filipovics volt a labda útja, végül Kunzó 18 m-ről kilőtte a bal felső sarkot (0-1).
    62. perc: Kádár kiugratta Ivitzet, ám a jó ütemben kimozduló Nagy felszedte a labdát előle.
    74. perc: Buliga 16 m-es szabadrúgása veszélyesen szállt keresztbe a váci kapu előtt, s végül úgy hagyta el a játékteret, hogy senki sem ért a labdához.
    89. perc: Filipovics az ötösön keresztbegurított, a berobbanó Kákóczki a kapuba vágta a labdát (0-2).

Az első félidőben ritkán forogtak veszélyben a kapuk, némi meglepetésre a Diósgyőr szerezte meg a vezetést. A gól után hosszú időn át a vendégek minden erejüket a védekezésre összpontosították. A Vác került mezőnyfölénybe, de a hazaiak támadásaiban nem volt elég átütőerő.