gólszerzők: Horváth P. (63., 78.), Bárányos (89.), Tóth M. (91.)
    sárga lapok: Mátyus (51., 58.), Kriston (64.), Lakos (86.), illetve Bencze (24.), Jeremejev (41.)

FTC:
    Szűcs - Kriston, Lakos, Mátyus, Nagy N. - Halgas, Bárányos Jagodics, Kovács B. (Schultz, 56.), Horváth P., Tóth M.

Szeged:
    Dobó - Németh, Basic, Mikler - Popovics, Turján (Kurucsai, 77.), Herczku, Jeremejev, Bencze - Faragó, Kenesei Z.

13. perc: Kenesei Z. ívelését Faragó mellel Jeremejev elé tette, aki 14 m-ről ordító gólhelyzetből a bal sarok mellé lőtt.
    25. perc: Kriston tört előre, Tóth Mihálytól szerencsésen visszaperdült elé a labda, de nagy helyzetben a kapu helyett a klubházat találta el.
    27. perc: Jagodics fordulásból kapura lőtt, Dobó ahelyett, hogy megfogta volna a labdát, ügyetlenül kiütötte, de Horváth P. az ötösről az üres kapu fölé lőtt.
    53. perc: Popovics 20 m-ről váratlanul lövésre szánta el magát, s Szűcs L. helyett a kapufa hárított.
    58. perc: az előretörő Mátyus szabálytalankodott Basiccsal szemben, majd mikor a játékvezető lefújta a megmozdulását, mérgében elrúgta a labdát. A második sárga lap a kiállítását jelentette.
    63. perc: Kriston húzott el a jobb oldalon, középre gurítása után Herczku megpróbált felszabadítani, de szerencsétlenségére Horváth P. közbeugrott, és lábáról a tehetetlen Dobó mellett a kapu közepébe pattant a labda (1-0).
    78. perc: Schultz végzett el szögletrúgást, beívelését Halgas továbbfejelte, és Horváth P. 8 m-ről egyből a bal sarokba lőtt (2-0).
    89. perc: Bárányos ugrott ki a jobbösszekötő helyén és a kifutó Dobó mellett a jobbsarokba vágta a labdát (3-0).
    91. perc: Schultz-szöglet a bal oldalról, és Tóth M. az ötösről a bal sarokba talált (4-0).

A Szeged egy órán keresztül teljesen egyenrangú ellenfele volt a zöld-fehéreknek, de ezután, bár emberelőnybe kerültek, összeroppantak a vendégek, így a Ferencváros győzelméhez nem férhetett kétség.