Kispest-Honvéd FC - Győri ETO FC 0-3 (0-1)

gólszerzők: Csiszár (34.), Erős (55., 83.)
    sárga lap: Hercegfalvi (58.)

Kispest:
    Vezér - Hungler - Szekeres, Téger, Medgyesi - Dubecz, Bánföldi (Füzi, 12.), Szekér, Piroska (Hercegfalvi, 50.) - Wukovics, Szabó T. (Fehér Cs., 70.)

Győr:
    Posza - Győri, Vámosi, Tereny (Bajusz, 75.) - Böjte, Csiszár (Erős - a szünetben), Kiser, Vasas - Nagy L., Herczeg (Markovics, 72.), Vayer

16. perc: Wukovics passzolt Szekérhez, akinek 18 m-es lövése után a keresztlécet érintve hagyta el a labda a játékteret.
    21. perc: Dubecz ugratta ki Füzit, aki szép csellel játszotta magát tisztára, majd nagy helyzetből, jobbról, 8 m-ről az oldalhálóba lőtt.
    25. perc: Nagy L. ívelt a jobb oldalra, Böjte akadálytalanul vezethette volna a labdát a kispestiek kapujára, de 14 m-ről lövésre szánta el magát, Vezér azonban jól zárta a szöget és lábbal hárított.
    33. perc: Wukovics játszotta tisztára magát, majd 11 m-ről, középről feladta a labdát Poszának.
    34. perc: újra egyedül maradt a jobb oldalon Böjte, aki most pontosan ívelt középre, és az őrizetlenül hagyott Csiszár 7 m-ről nyugodtan fejelt a bal alsó sarokba (0-1).
    55. perc: Herczeg az ellenfél tizenhatosánál remekül vette észre a jobb oldalon üresen álló Erőst, pontosan tálalt elé, s a szünetben beállt cserejátékos 14 m-ről, jobbról a hosszú alsó sarokba lőtt (0-2).
    66. perc: Vayer labdájával Nagy L. húzott a hazaiak kapujára, azonban elhamarkodottan 14 m-ről a jobb kapufa mellé gurított.
    83. perc: Nagy L. ismét remekül passzolt az üresen álló Erősnek, aki most 14 m-ről, pazar mozdulattal a léc alá emelt (0-3).

A fegyelmezetten, taktikusan játszó képzettebb győri csapat biztos győzelmet aratott.