Vasas Danubius Hotels - Dunaferr SE 0 : 2 17:30

Vasas Danubius Hotels-Dunaferr SE 0-2 (0-1)
    Fáy u., 7000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Lengyel (22.), Zavadszky (83.)
    kiállítva: Kabát (68.)
    sárga lap: Kabát (38.), Tóth A. (55.), illetve Molnár (26.), Zavadszky (47.)
    csere: Galaschek helyett Szilveszter (a szünetben), Aranyos helyett Simek (71.), illetve Rósa helyett Komódi (89.), Zavadszky helyett Mozgovoj (90.)

Vasas DH:
    Kövesfalvi - Tóth A., Juhár, László - Mónos, Szili, Galaschek, Zováth, Aranyos - Kabát, Tiber (Sowunmi, 31.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss - Zavadszky, Lengyel, Ja:kl, Rósa - Orosz (Nagy T., 20.), Tököli

22. perc: Rósa végzett el balról szögletet, éles beadását elvétették a védők, s a berobbanó Lengyel 4 m-ről a kapuba sodorta a labdát (0-1).
    35. perc: Kabát ügyes csel után Szili elé játszott, aki nagyszerű ütemben ugratta ki a csereként beálló Sowunmit, de a csatár 12 m-ről nagy helyzetben csúnyán fölé lőtt.
    43. perc: Ügyes dunaújvárosi kombinációt követően Zavadszky 16 m-es lövését Kövesfalvi bravúrral ütötte szögletre.
    64. perc: Zováth átadását Szili ügyesen átlépte, a labda Sowunmi elé került, aki egyedül vezethette volna Rabóczki kapujára, de addig pepecselt, míg leszerelték.
    68. perc: Kabát birkózott a dunaújvárosi védőkkel, s miután közös erővel szerelték, belerúgott Molnárba. Juhos habozás nélkül kiállította a piros-kékek csatárát.
    75. perc: László cselezgetett a félpályánál, Tököli elcsente a lábáról a labdát, egészen a Vasas kapujáig robogott, de 8 m-es lövését Kövesfalvi bravúrral szögletre mentette.
    83. perc: Nagy húzott el a bal oldalon, lövését Kövesfalvi reflexmozdulattal még hárította, de a hosszúsaroknál érkező Zavadszkynak már nem okozott gondot a bal alsó sarokba "passzolni" (0-2).

A listavezető Dunaferr lényegesen szervezettebb és hatékonyabb játékával teljesen megérdemelten vitte el a 3 pontot a Vasas otthonából.