gólszerzők: Tököli (10., 90.), Kiss Gy. (41.), illetve Vignjevic (45., 54.)
    sárga lap: Molnár Z. (26.), illetve Nagy II (33.), Pekovic (39.), Süveges (65.), Jeremejev (74.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár Z. (Zavadszky, 43.), Éger, Bagoly, Kiss Gy. - Rósa (Kóczián, 69.), Lengyel, Ja:kl, Penksa - Tököli, Nicsenko (Nikolov, 56.)

Lombard:
    Gelei - Hornyák, Cseri, Vámosi, Obradovic - Molnár B. (Nagy I, 56.), Süveges, Vignjevic (Goncalves, 73.), Nagy II - Pekovic (Jeremejev, 59.), Vincze

10. perc: Rósa indította a jobbösszekötő helyéről Tökölit, aki egy jó csellel helyzetbe került, és 12 m-ről, ballal a jobb alsó sarokba helyezett (1-0).
    22. perc: Süveges az alapvonalról visszapasszolt, Molnár B. közelről lőtt, Tököli a gólvonalon mentett.
    33. perc: Kiss Gy. beadását Gelei öklözte ki, Rósa a 16-osról lőtt, a jobb felső sarokba tartó labdát Nagy II a kapu fölé ütötte. A tatabányai középpályás piros lapot, a Dunaferr 11-est kapott. Lengyel a jobb kapufa mellé lőtt.
    41. perc: Kiss Gy. lövése után Gelei szögletre mentett. Rósa beadását a kapus középre ütötte ki, Kiss Gy. kapásból, 13 m-ről talált be (2-0).
    45. perc: a dunaújvárosi kaputól 20 m-re szabadrúgáshoz jutott a Lombard. Vignjevic labdája a bal felső sarokban kötött ki (2-1).
    54. perc: baloldali beadást Ja:kl fejelt ki röviden, Vignjevic kapásból, 14 m-ről a jobb felső sarokba vágta a labdát (2-2).
    90. perc: egy előrerúgott labdát Tököli jól vett át, kicselezte a kifutó Geleit, majd ballal az üresen maradt kapuba gurított (3-2).

A Dunaferr a kétgólos vezetése birtokában azt hitte, hogy már megnyerte a mérkőzést. A Lombard azonban nem adta fel, s sokáig úgy tűnt, egy ponttal távozik Dunaújvárosból. Tököli egyéni akciója végül hazai győzelmet eredményezett.