Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Vasas Danubius Hotels 2 : 2 19:00

gólszerzők: Filó (42.), Egressy (65.), illetve Kabát (54.), Szili (78.)
    sárga lap: Nagy L. (13.), Dobrjanszkij (18.), Bonchis (48.), Filó (57.), illetve Juhár (25., 87.), Zabos (33.), Aranyos (45.)

ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Balog, Udvari, Filó - Babati (Dobrjanszkij, 16.), Bonchis, Nagy L. (Szabó, 83.), Róth - Waltner, Egressy

Vasas:
    Kövesfalvi - Mónos (Sowunmi, 38.), Herczeg, Juhár, Aranyos - Simek, Pető, Zabos, Szili, Tóth N. (Komódi, 53.) - Kabát

42. perc: Róth jobboldali szögletét követően Filó 7 m-ről fejelt a kapuba (1-0).
    54. perc: egy jobboldali beadást követően Kabát lefordult a védőkről, és 10 m-ről a léc alá lőtt (1-1).
    65. perc: Bonchis kényszerítőzött Egressyvel, a ZTE csatára a visszakapott labdát 7 m-ről a kapu közepébe továbbította (2-1).
    78. perc: Szili használta ki a hazai védők hibáját, egy csel után 10 m-ről a hosszúsarokba lőtt (2-2).

Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen az első 45 percben a ZTE játszott jobban, a második félidőben, az egyenlítő gólt követően aktívabb lett a fővárosi csapat, a hajrában azonban ismét a hazaiak veszélyeztettek. A döntetlen igazságos.