Békéscsabai Előre MTE - Orosházi MTK 0 : 0* 14:30 * megállapított eredmény

2019.05.03, 14:02 (szerk.: 2019.05.03, 14:04)
    Orosházi MTK - B. Előre 1:1 (1:0)
    Békéscsaba, 2000 néző, V: Kern

OMTK: Baranyai - Vági, Csonka - Gulyás, Szendrei, Szimonidesz - Rosta, Cziráki, Négyesi, Gábor, Gojdár
    B. Előre: Andó - Urda, Krajcsó - Weiner, Fülöp, Donáth - Csicsely, Feith, Kliment, Szilasi, Szák

Az első félidőben az OMTK széllel hátban játszik. A 17. percben szöglethez jutnak az orosháziak és Gojdár rúgása a széltől segítve érintés nélkül a hálóba csavarodik, 1:0 az OMTK javára.
    Szünet után erősen ostromol a hazai csapat.
    A 25. percben Kliment-Feith-Szák a labda útja, Szák lövése emberről visszapattan, de Szák másodszor is rálövi a labdát és most már védhetetlen a lövés, 1:1
    Az Előre tovább támad, de a keményen védekező orosháziak mindent rombolnak.
    A 37. percben Gábort sportszerűtlen viselkedés miatt a játékvezető kiállította.

Kitűnt: Csonka, Gulyás, Szendrei, Cziráki illetve Urda, Krajcsó, Fülöp, Feith, Szilasi és Szák.

6. B. Előre 7 3 2 2 11:19 8