Hajdúböszörményi Bocskai SE - Jászberényi Lehel SE 1 : 1 12:00

2018.12.21, 20:32 (szerk.: 2018.12.21, 20:42)
    Tisza-csoport: Hajdúböszörményi Bocskai—Jászberényi Lehel 1:1 (0:1). Hajdúböszörmény, 300 n. V.: Nagy F.

Jászberény: Havasi — Németh, Gebhárd, Bukhár, Sulyok, Szántai A., Váci, Szántai T., Ludasi, Mosonyi, Ládi (Tóth).
    Edző: Sárközi Gyula.

Lendületesen kezdett a Lehel és a 6. percben megszerezte a vezetést. Egy hosszan beívelt labda elszállt Csatári feje mellett, a kapujából kifutó Bencsik elcsúszott és a berobbanó Mosonyi a hálóba gurított, 0:1. Továbbra is támadásban maradt a Lehel és a 30. percben Ládi nagy lövését Gencsi szögletre ütötte. A 35. percben Szántai A. előtt adódott helyzet, de elhamarkodottan a kapu mellé lőtt. A 37. percben ismét Ládi volt a főszereplő; abszolút helyzetben a kapusba lőtte a labdát. Szünet után a hazaiak kezdtek lendületesebben, a Lehel védelme sokat kapkodott, s az 58. percben nagy védelmi hiba után Nagy egyenlített, 1:1. A mérkőzés hátralevő idejében inkább küzdelem folyt, mint játék, az eredmény azonban már nem változott.. A döntetlen a Lehel NB II-es tagságát jelenti és egyben azt is, hogy a Tisza-csoport 1987/88. évi bajnokságát is megnyerte.

Forrás: Szolnok Megyei Néplap, 1988-06-13