Borsodnádasdi Kohász SE - Gyöngyösi SE 1 : 2 13:30

Területi Bajnokság, Mátra csoport 1984/1985, 10. forduló

2018.11.15, 21:04
    Gyöngyös—Borsodnádasd 2—1 (l-1)
    Borsodnádasd. 300 néző. V.: Enreiter.
    Gyöngyös: Nagy A. — Szalai, Mádi, Jakab, Vágó. Szabó (Bársony), Molnár, Csomány. Vajda. Ferencz, Nagy G. (Ko- vik). Edző: Treiber Rudolf.
    A gólok története. 15. perc: jobb oldali hazai szögletrúgást követően Ligeti közelről élesen fejelt a bal felső sarokba, 0—t. 28. perc: Nagy G. jobb oldalról belőtt szögletét Molnár fejelte a hálóba. 1—I. 65. perc: Csomány tört ki középen, de a kifutó kapusba lőtt, aki egyből kidobta a labdát a mezőnybe — rossz helyre —, Csomány ezt újból megszerezte, átívelt a kapuson és a kapufáról lepattanó labdát a berobbanó Nagy G. a hálóba vágta. 2—1.
    Jó iramú, küzdelmes mérkőzésen, a szünet után megszerzett vezetés birtokában a kitűnően védekező GYSE rászolgált a győzelemre. A győztes csapatból Nagy A., Szalai, Mádi, Jakab. Bársony és Molnár nyújtott jó teljesítményt. Ifik: 4-0 (!)

Forrás: Népújság, 1984-10-23