Kiskunfélegyházi TK - Soroksári TE 2 : 1 17:00

2018.01.27, 18:07
    KTK-SOROKSÁR 2-1 (1-1)
    Kiskunfélegyháza, 600 néző. Vezette: Lánczos (Szabó S., Berta).
    KTK: Banó - Márics, Nagy, Karsai, Truczka, Síber (Újfalusi 26.), Korom, Fekete (Márton 72.), Fórizs, Samu (Valkovics 70.), Csincsák. E.: Vereb István.
    Soroksár: Vasvári - Frick, Takó, Duró, Joó, Szántó (Bősze a 72.), Hidi, Simon (Soós a szünetben), Szente, Szeitl, Gyurováth. Edző: Gálvölgyi István.
    4. perc: Nagy beadásából Truczka 5 méterről lőtt a kapu bal oldalába, 1-0.
    34. perc: Samu a 16-oson belül buktatta Szeitlt. A 11-est Gyurováth lőtte a bal alsó sarokba, 1-1.
    89. perc: Csincsák jobbról ívelt be, és Fórizs 7 méterről fejelt a kapu bal oldalába, 2-1.
    A találkozó 15 perc késéssel kezdődött, mert a Soroksár négy játékosának nem volt meg az igazolása, végül nem is léphettek pályára. A nagy melegben nagy lendülettel indult a játék, a félegyháziak gyorsan vezetést szereztek. A továbbiakban azonban mindkét csapat előtt kínálkozó helyzetek kimaradtak. Szünet után nagy küzdelem folyt a győztes gólért. A hajrában a KTK beszorította ellenfelét, s a lefújás előtt egy perccel megszerezte a győztes gólt.
    Kitűnt: Márics, Fekete, Csincsák, illetve Takó, Szeitl, Gyurováth.
    Vereb István: - A szezonvége végre jó játékot és sikert is hozott.
    Gálvölgyi István: - A KTK- győzelem jogos, és csak gratulálni tudok nekik.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-06-08