FK Hajdúnánás-Nánás Gabona - Tiszafüredi VSE-City Gas 2 : 0 16:00

Hajdúnánás-Tiszafüred 2-0 (1-0)
    Hajdúnánás, 400 néző. Vezette: Mohácsi (Vida, Szabó Z.)
    HAJDÚNÁNÁS: Pongor - Cséki, Nagy I, Papp, Tar - Oborzil, Nagy II, Csiszár, Kórász - Mikita (Árvái T., 90.), Vass (Árvái A., 83.). Edző: Albert Csaba
    TISZAFÜRED: Varró - Kondás - Balázscsik, Kotvász, Pessek - Polonkai, Kalló (Dajka, 75.), Moldván (Daraban, 52.), Tóth - Szőke (Drágár, 57.), Lengyel. Edző: Boda Mihály
    GÓLSZERZŐ: Papp a 38. percben, öt méterről a kapu bal oldalába lőtt (1-0). Nagy II az 53. percben, nagy szóló után 11 méterről a kapu bal oldalába bombázott (2-0)
    SÁRGA LAP: Csiszár (buktatásért) a 17., Kotvász (buktatásért) a 23., Lengyel (labdaeldobásért) a 90. percben
    Már az első perctől kezdve mindkét csapat támadó szellemben futballozott. Félóráig a vendégek játszottak mezőnyfölényben, aztán a hazaiak gólt szereztek és ettől kezdve uralták a pályát. A szünetet követően Nagy II élményszámba menő góllal tovább növelte a hazaiak előnyét, s ezután hiába cserélt Boda Mihály, s küldte előre Kondást, már ez sem segített - a hazaiak foggal-körömmel védték kapujuk előterét. A nagyon fontos mérkőzésen a Hajdúnánás lépéselőnybe került a kiesés szempontjából a Tiszafüreddel szemben.
    Jó: Papp, Pongor, Nagy I, Nagy II, ill. Polonkai, Kotvász.
    Albert Csaba: - Ma a három pont volt a legfontosabb, és ezt megszereztük.
    Boda Mihály: - Magunkat vertük meg, mert képtelenek vagyunk gólt rúgni.

Forrás: Nemzeti Sport, 1998-03-30