Kalocsai FC - Borsodi Volán SE 2 : 0 14:30

KALOCSAI FC - BORSOD VOLÁN 2-0 (0-0)
    Kalocsa, 1000 néző. Vezette: Tóth (Bába, dr. Hegyi).
    Kalocsa: Sági - Iván, Aradi, Kovács Zs., Fekete, Unyi, Balogh, Farkas (Mácsai 44. p.), Kovács J. (Paletta 46. p.), Tóth, Deák (Bata 72. p.). Edző: Hayerbacher Ferenc.
    Borsod Volán: Grolmusz - Szaniszló, Szűcs, Sipos, Szabó, Sinkó (Boros 80. p.), Dobos, Kundrák, Nyeste (Ihos 75. p.), Hanyecz (Lója 68. p.), Koszta. Edző: Balázs András.
    60. perc: Bal oldali beadás után a labda átkerült a jobb oldalra, ahol Paletta jókor érkezett és hat méterről a bal alsó sarokba perdített, 1-0.
    90. perc: Egy szép kontratámadás futott a pályán. Tóth lefutotta a védőket, rávezette a labdát Szűcsre, majd legurította a támadást követő Aradinak, aki szépségdíjas gólt lőtt a bal felső sarokba, 2-0.
    Az első félidőben többet támadott a hazai csapat, ám kísérletei „életlenek” voltak. Szünet után ritmust váltott a Kalocsa, ami a 60. percben góllá érett. A hazaiak sorozatos támadásai az utolsó percben nyertek szépségdíjas góllal jutalmat.
    Kitűnt: Unyi, Tóth, Aradi, Kovács Zs„ illetve Grolmusz, Sipos, Dobos, Szaniszló.
    Hayabacher Ferenc: -Fegyelmezettségünkkel és hozzáállásunkkal nagyon fontos győzelmet arattunk.
    Balázs András: - Jó iramú mérkőzésen végig jól játszva a lelkesebb csapat győzött.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-03-09