Tiszafüredi VSE-City Gas - Kiskőrösi FC 0 : 3 14:30

TISZAFÜRED- KISKŐRÖS 0-3 (0-1)
    Tiszafüred, 400 néző. Vezette: Győr (Csorba, Ember).
    Tiszafüred: Gál - Balázscsik, Kotvász, Pessek, Tóth J., Polonkai, Dajka, Kaló, Moldván, Szőke, Lengyel. Edző: Boda Mihály.
    Kiskőrös: Tüskés - Aszódi, Amuncsik, Beregszászi, Somogyi, Somlyai, Pecznyik, Csehi, Závoda (Sárközi 80. p.), Rumán (Csernák 58. p.), Boda (Kneiszel 77. p.). Edző: Földesi János.
    Sárga lap: Dajka, 18., Balázscsik, 45., Závoda, 51., Boda, 55. és Csehi, 60. perc.
    Piros lap: Dajka, 34. perc (második sárga lap után).
    42. perc: Aszódi egy szögletből belőtt labdát az elmélázó védők között a kapu jobb alsó sarkába fejelt, 0-1.
    72. perc: Csehi lecsapott egy rossz indításra és belőtte a csapat újabb találatát, 0-2.
    88. perc: Sárközi egy ártatlannak látszó helyzetből a tehetetlen Gál kapus mellett passzolt a hálóba, 0-3.
    Küzdelmes, szikrázó összecsapásokkal tarkított mérkőzésen a jobb játékosállományú vendégek megérdemelten nyertek. A kiállítás után a bekapott gólok ellenére is hajtott a lelkes, rutintalan Füred, de egyéni hibák megpecsételték a sorsát.
    Kitűnt: Amuncsik, Csehi, Boda, illetve senki.
    Boda Mihály: - Elkerülhető gólokkal kaptunk ki, pedig még tíz emberrel is kereshettünk volna valamit.
    Földesi János: - Győzelmünket a születés- és névnapját ünneplő Barta Zoltán szakosztályvezetőnknek küldjük.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-03-09