Dunakeszi VSE - FK Hajdúnánás-Tedej 2 : 0 13:00

1. Nemzeti Sport: 500

2020.04.12, 00:19
    Dunakeszi VSE- FK-Hajdúnánás-Tedej 2-0 (0-0)
    Dunakeszi, 500 néző. Vezette: Tóth S. (Drucskó, Zvolenszky).
    DUNAKESZI: Bíró - Szalai - Dinka, Róza - Laczina (Németh, 68.), Varsányi, Gráczky, Simon (Lőrincz, 55.), Ránits - Kalina (Mikessy, 89.), Törteli. Edző: Fodor Imre.
    HAJDÚNÁNÁS: Pongor - Csíki, Boros S., Tar (Oborzil, 76.), Papp - Csiszár, Vígh, Tóth, Nagy - Mikita (Szabó, 71.), Boros T. Edző: Albert Csaba.
    GÓLSZERZŐ: Kalina az 53. percben, szép hazai támadás végén 12 méterről lőtt a kapu jobb oldalába (1-0). Gráczky az 56. percben, a hajdúnánási tizenhatoson belüli kavarodást követően a tétovázó vendégvédők közül öt lépésről lőtt a kapuba (2-0).
    SÁRGA LAP: Tóth (Róza buktatásáért) a 84. percben.
    Az első félidőben élénk iramú, de sok hibával tarkított játék folyt. A fordulás után a hazaiak mezőnyfölénybe kerültek, helyzetek sorát alakították ki, s két gyors góllal a három bajnoki pont sorsát is eldöntötték.
    Jó: Szalai, Törteli, Kalina, Ránits, ill. Csiszár, Papp.
    Fodor Imre: - Csak az első gólig volt nehéz a mérkőzés, megérdemelt győzelmet arattunk.
    Albert Csaba: - Mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk a Dunakeszi csapatának. Tóth öncélú játéka azonban eldöntötte a mérkőzést.

Forrás: Nemzeti Sport, 1997-11-17