Demecseri Kinizsi SE - Borsodi Volán SE 3 : 0 17:00

2018.01.30, 20:06
    Demecseri Kinizsi- Borsod Volán 3-0 (1-0)
    Demecser, 1000 néző. V.: Márta (Lánczos, Kalicz).
    Demecser: Szőr — Horváth, Drobni, Hudák, Szűcs S., Balogh J., Seres (Lente a 71. p.), Brankovics, Balogh T. (Mónus a 85. p.), Szilágyi (Hajnal a 78. p.), Gombkötő S. Edző: Eszenyi Dénes.
    B. Volán: Grolmusz — Drótos (Dobos a szünetben), Agárdi, Szaniszló, Szabó (Balázs a 71. p.), Szűcs I., Nyeste J., Simkó, Koszta (Boros a 85. p.), Lehoczki, Nyeste Cs. Edző: Balázs András.
    Gólszerző: Balogh J., Gombkötő S., Drobni.
    Sárga lap: Szűcs S. a 60., Brankovics a 78. percben.
    43. p.: Horváth lőtt kapura, a kipattanó labdát Balogh ./. öt méterről a hálóba fejelte. 1-0
    57. p.: Egy előrevágott labdára a leghamarabb eszmélő Gombkötő S. lecsapott, s a kifutó kapus mellett tíz méterről a jobb sarokba helyezett. 2-0
    82. p.: Brankovics jobb oldali szögletére Drobni mintaszerűen érkezett, és öt méterről a kapu közepébe bólintotta a labdát. 3-0 Tapogatózó játékkal indult a mérkőzés, aztán az első félidő derekán ritmust váltott a hazai csapat. A Demecser átvette a mérkőzés irányítását, s meggyőző teljesítményt nyújtva biztosan tartotta otthon a három pontot. Az ötletesen futballozó Kinizsi akár nagyobb arányban is győzhetett volna.
    Eszenyi Dénes: - Talán ezen a mai mérkőzésen játszott ebben a szezonban először „NB III-as” felfogásban és formában a csapat.
    Balázs András: - Megérdemelt hazai siker, az eredményhez csak asszisztálni tudtunk.
    Jók: Gombkötő S., Drobni, Hudák, Szilágyi, Balogh J., ill. Agárdi, Simkó.

Forrás: Új Kelet, 1997-08-25