Tiszafüredi VSE-City Gas - Dunakeszi VSE 2 : 1 17:00

2018.01.31, 14:35
    Tiszafüredi VSE City Gas - Dunakeszi VSE 2-1 (1-0)
    Tiszafüred, 600 n., v.: Drucskó (Kurmai, Szvolenszki Zoltán)
    Tiszafüred: Krizsanovszki-Földvári-Balázscsik, Görbe - Polonkai (Moldván, 77.), Kaszonyi, Barna, Nagy, Tóth - Csillag, Drágár (Gaál, 46.), Edző: Boda Mihály.
    40. perc: Csillag a jobb alsó sarokba ívelt, 1-0.
    58. perc: Szalai 16 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 1-1.
    70. perc: Csillag lefutotta a középhátvédet, és a kapus mellett a hálóba gurított, 2-1.
    Sárga lap: Tóth 22. percben (felvágásért), Földvári 54. (gáncsolásért), Simon 56. (szövegelés miatt), Balázscsik 67. (felrúgásért).
    Két egyforma képességű csapat találkozóján az első félidőben volt lehetősége a gólszerzésre mindkét gárdának. Mezőnyben a hazaiak
    többet birtokolták a labdát és összességében kapura is veszélyesebbek voltak. Az akarat és a lelkesedés a fürediek felé billentette a mérleg nyelvét.
    Jók: Krizsanovszki, Földvári, Görbe, Csillag, ill. Dinka, Varsányi, Törteli.
    Boda Mihály: - Gratulálok a csapatnak, színvonalas játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk.
    Both József: - Súlyos fegyelmezetlenségek miatt nem nyertük meg a mérkőzést.
    Ifi: Tiszafüred - Dunakeszi 1-5

Forrás: Új Néplap, 1997-08-25