Békéscsabai 1912 Előre SE - Monori SE 1 : 1 13:00

2019.03.09, 10:02 (szerk.: 2019.03.09, 10:29)
    Döntetlen, de őszi első az Előre

Békéscsaba - Monor 1-1 (0-1)
    Békéscsaba, 800 néző V: Gera

9. p.: Bokros Sándor kilépett a védők közül és a kapus mellett is elhúzta a labdát, majd 12 méterről a léc alá lőtt, 0-1.
    50. p.: Kocsis remek átadását Lengyel egyedül átvette a 16-os jobb oldalán, majd higgadtan, erősen a jobb sarokba lőtt, 1-1.

Az első félidőben a hazai csapat két héttel ezelőtti formáját hozta és a vendégek gyors, erőszakos futballjukkal szétzilálták a hazaiak védekezését és megérdemelten vezettek egy góllal.

A második félidei Békéscsaba szemlátomást más felfogásban lépett pályára, a kényszerű cserék ellenére sikerült az egyenlítés, de többre a mai napon nem futotta.

Jó: Laurinyecz, Juhász Gy., Lengyel ill. zila, Bokros S., Kerepeszki.

Jakab Péter: Egy szép őszi szezon végére beczúszott néhány gyengébb mérkőzés, de remélem, a nézők tavasszal a mai mérkőzésen mutatott második félidei hozzáállásunkat láthatják majd.
    Varga Károly: Értékes pontot szereztünk az őszi bajnok otthonában.