Kiskunfélegyházi TK-Hungary MEAT - Tápiószecső FC 5 : 2 17:00

2018.01.27, 20:23
    Eseményekben gazdag meccs Félegyházán
    Kiskunfélegyházi TK-Hungary MEAT - Tápiószecső FC 5:2 (4:2)
    Kiskunfélegyháza 400 néző. Vezette: Szabó (Bába, Koszó).
    KTK Hungary Meat: Banó (Tóth a 77. percben) - Márics, Lapsánszky, Petrók, Fekete I., Implom (Kása a 61. p.), Truczka (Földi a 71. p.), Csincsák, Farkas, Szabó, Bognár. Edző: Bagdi István.
    Tápiószecső: Hirchbéli - Szántai, Kraszovszkij, Rabi, Müller, Balla, Szilágyi, Czakó, Huszárik, Gerzsák (Kiss a 71. p.), Katzenbach. Edző: Szántai Attila.
    3. perc: Katzenbach szögletéből Balla került helyzetbe, és közvetlen közelről a léc alá lőtte a labdát, 0-1.
    6. perc: Lapsánszky nagy szóló után a kifutó kapus mellett gurított a hálóba, 1-1.
    12. perc: Bognár átadásából Szabó került helyzetbe. A 13 méterről meglőtt labdája csak centikkel kerülte el a kapu jobb alsó sarkát.
    20. perc: Katzenbach 20 méteres lövése suhant el a kapu jobb alsó sarka mellett.
    30. perc: Truczka keresztlabdáját a kivetődő kapus mellett Bognár lőtte a kapuba, 2-1.
    33.perc: Csincsák szándékos kezezéséért Szabó játékvezető 11-est adott. A büntetőt Katzenbach értékesítette, 2-2.
    39. perc: Truczka beadását Lapsánszky lőtte a léc alá, 3-2.
    42. perc: Csincsák átadásából Lapsánszky szerzett gólt, 4-2.
    60. perc: Implom a 16-oson belül lökött, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt azonban Gerzsák nem tudta értékesíteni.
    70. perc: Bognár szögletét Szabó fejelte a kapuba, 5-2.
    Az első félidő elején kiegyenlített volt a küzdelem, melyet a gólkülönbség is mutat. Később azonban a Tápiószecső védelme összeomlott a KTK folyamatos rohamaitól. A második játékrészben mindkét csapat sokat támadott. A KTK nemcsak megtartani, hanem növelni is tudta előnyét.
    Kitűnt: Lapsánszki, Márics, Csincsák, illetve Huszárik, Katzenbach, Balla, Szilágyi.
    Bagdi István: - Lelkes közönségünk és a Vida Pál vezette szponzori csoport NB. I-et érdemelne.
    Szántai Attila: - A labdarúgást ezen a szinten alázattal és nagy szeretettel szabad csak játszani.

Forrás: Petőfi Népe, 1999-06-14