Kiskunfélegyházi Vasas - Jászberényi Lehel SC 1 : 1 17:30

2017.12.02, 19:41 (szerk.: 2017.12.03, 19:57)
    Igazságos döntetlen
    Kiskunfélegyházai Vasas -Jb. Lehel 1:1 (0:1)
    Az első percek a hazai csapat rohamaival teltek el A Lehel fokozatosan átvette az irányítást és a 12. percben megszerezte a vezetést, Bugyit szabálytalanul szerelték a hazai védők a kaputól 20 méterre és a szabadrúgást Tóth nagy erővel a jobb alsó sarokba lőtte: 0:1. A gól megnyugtatta a vendégcsapatot és korszerűbb játékával fölényt harcolt ki. A 38. percben Bányai előtt nyílt lehetőség gólszerzésre, de rossz helyre adta a labdát A hazaiak támadásait már a 16-os előtt szerelték a Lehel védői.
    A fordulás után hatalmas iramban játszó kiskunfélegyházi csapat beszorította a Lehelt, és a 60. percben sikerült az egyenlítés. Jobboldali szögletrúgás után a labda a fedezetlenül hagyott Csermák elé került, aki egyből a jobb sarokba lőtt 1:1, Az egyenlítés után a Lehel két mezőnyjátékost cserélt és az utolsó húsz percben fölénybe került Végig heves iramú, sportszerű mérkőzésen a Lehel kulturáltabban, a hazaiak nagyobb lelkesedéssel játszottak. Az eredmény reális.
    Jók: Bense, Cserkő, Kelemen, Csermák Ill. Vasas, Benke, Tóth, Sárközi, Szonda. Keresztesi

Forrás: Szolnok Megyei Néplap, 1969-06-24