Püspökladányi FC - Kiskőrösi FC 1 : 0 15:30

2017.10.02, 12:27 (szerk.: 2017.10.02, 16:09)
    Jelen tudósítás alapján a végeredmény nem 1-0 lett, hanem 1-1:

PÜSPÖKLADÁNY- KISKŐRÖS 1-1 (1-0)
    Püspökladány, 300 néző. Vezette: Veres (Vida L., Vida J.).
    Püspökladány: Varró - Pánti, Geszti, Máté, Fige, Gulyás, Kondás, Nagy II. Cs., György, Nagy Zs., Keserű (Berecz az 54. p.). Edző: Magyar Balázs.
    Kiskőrös: Mlinkó - Amuncsik, B. Szabó, Szénási, Pecznyik, Závoda, Csehi, Farkas, Boda, Rumán, Sárközi (Somlyai az 55. p.). Edző: Földesi János.
    Sárga lap: Nagy Zs. a 85., Farkas a 48., Amuncsik az 55., Somlyai a 73. percben.
    Kiállítva: Amuncsik a 71. percben.
    25. perc: a György buktatásáért megítélt szabadrúgásból Fige tizennyolc méterről csavart a jobb felső sarokba, 1-0.
    82. perc: Rumán a 16-oson belül két embert kicselezett és tíz méterről a kapu jobb felső sarkába lőtt, 1-1.
    A találkozó eseménytelen mezőnyjátékkal kezdődött, a kapuk egyáltalán nem kerültek veszélybe. A hazai gól után változatosabb lett a mérkőzés. A második félidőben a Kiskőrös mezőnyfölénybe került, de Amuncsik kiállítása után úgy tűnt, eldőlt a három pont sorsa. Mégis a vendégek lőttek gólt a hajrában. Az utolsó percben voltak még lehetőségek, de kimaradtak.
    Kitűnt: Geszti, Máté, Fige, György, illetve Pecznyik, Csehi, Rumán, B. Szabó; Szénási.
    Magyar Balázs: - Kitűnő játékvezetés mellett az emberelőny bennünket zavart meg.
    Földesi János: - A sors kegyetlen fintora lett volna, ha a mai mérkőzésen nem szerzünk pontot.

Forrás: Petőfi Népe, 1998-09-14