Royal Goldavis Hévíz - Beremendi Építők SK 2 : 3 17:00

2018.12.29, 14:59
    Hévíz - Beremend 2-3 (1-2)
    Zalaapáti, 600 néző. V.: Saskőy. Hévíz: Kuczkó - Búza (Kenéz 46. p.), Lázár, Tresó - Hollender (Pécsi 76. p.), Czafik, Szabó B., Fodor - Mihalecz (Bencs 90. p.), Purt, Varsányi. Edző: Pusztai László. Beremendi Építők: Hatala - Bábli, Macsi, Vida - Martinov, Lóth, Nagy A. (Polgári 78. p.), Varga - Pincehelyi (Halász 90. p.), Fülöp (Elek 59. p.),
    Fónai. Edző: Toma Árpád.
    22. perc: Fülöp indította Nagy A.-t, aki Kuczkó mellett lőtt a kapu jobb oldalába (0-1).
    28. perc: Pincehelyi szöktette Lóthot, ő kicselezte a kapust és berúgta a másodikat (0-2).
    42. perc: Varsányi egy 16-oson belüli cselsorozat után
    a rövid alsó sarokba továbbított (1-2).
    57. perc: Fodor szögletét Purt fejelte 7 m-ről a kapu bal oldalába (2-2).
    69. perc: Vida 25 m-es szabadrúgása megpattant a sorfalon, és a kapus mellett a kapu bal oldalába került (2-3).
    A beremendiek jobb játékot nyújtottak, mint a görcsösen játszó hazaiak. A második félidő elején ugyan a hévíziek teljes erőbedobással hajtottak, de a baranyaiak harmadik góljára már nem tudtak válaszolni.
    Pusztai László: - Botrányos játékvezetés mellett egy csapat utolsó heti munkáját tették tönkre. Ellenfelünk a fegyelmezett, jó játéka alapján rászolgált az eredményre.
    Toma Árpád: - Jó iramú, változatos mérkőzésen számunkra fontos győzelemmel zártuk a szezont.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1999-06-14