Zalaapáti-Royal Speed SE - Budafoki LC 1 : 1 15:00

Royal Goldavis Zalaapáti FC-Budafoki LC 1-1 (1-1)
    Zalaapáti, 500 néző. Vezette: Molnár J. (Krista, Domokos)
    ZALAAPÁTI: Kuczkó - Hollender, Lázár, Czafit, Fodor - Mátó, Búza (Tresó, 19.), Szabó B., Sípos (Erdősi, 80.) - Purt (Mándli, 60.), Szőcze. Szakmai igazgató: Pusztai László
    BUDAFOK: Balázs - Nagy, Tóth, Bálint (Koziorowsky, 63.), Lőrincz - Kurucz (Juhász, 60.), Stranyóczky, Ughy, Lengyel (Pavelcsák, 60.) - Sitku, Sági. Edző: Schróth Lajos
    GÓLSZERZŐ: Sípos a ll. percben, Fodor nagy partdobása után közelről lőtt a bal sarokba (1-0). Bálint a 42. percben, 27 méteres szabadrúgásból lőtt Kuczkó hálójába (1-1).
    SÁRGA LAP: Tóth (lerántotta Mátót) a 29., Ughy (ellökte Mándlit) a 68., Koziorowsky (felvágta Mátót) a 70., Juhász (lerántotta Szőczét) a 79. percben
    KIÁLLÍTVA: Koziorowsky (megrúgta Szőczét, második sárga lap után) a 82. percben
    Közepes színvonalú mérkőzésen fölényben játszott a hazai csapat, de helyzeteit sorra elpuskázta. A vendégek sorozatos szabálytalanságaikkal széttördelték a játékot és ha szerencsével is, de ponttal távozhattak Zalaapátiból.
    Jó: Hollender, Fodor, Mátó, ill. Balázs, Nagy, Stranyóczky
    Pusztai László: - Játékunk folyamatosságát az első félidőben saját produkciónk, a másodikban ellenfelünk apró szabálytalanságai akadályozták.
    Schróth Lajos: - Játékból nem, de küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk.

Forrás: Nemzeti Sport, 1998-09-28