4. 1904.05.01 MUE - 33 FC 2-2
  5. 1903.11.11 33 FC - MUE 4-0
...részletek, összes mérkőzes »

2017.03.31, 19:04
    A csömöri-uti versenypályán is érdekes labdarúgó-mérkőzés volt. A Magyar Úszó-Egyesület és a 33 Futball-Klub csapatai mérték össze erejüket. Két órakor a második csapatok mérkőztek bárom a három ellen eldöntetlen eredménnyel. Negyedfél órakor az első csapatok mérkőztek. A támadást a Magyar Úszó- Egyesület kezdte meg és több sikertelen lerohanás után végre Hoffmann, az Úszók jobb összekötő csatázója kivédhetetlen éles lövéssel gólt lőtt. Azután mindkét részről hevesen támadtak, de eredményt egyik csapat sem ért el. A 33-as Futball-Klub csapata a második félidőben adta tanú jelét szép összejátszásának, Szebbnél-szebb támadásokat intéztek s a támadásoknak végre eredménye lett, a mennyiben Novotny, a 33-asok balszélső csatázója az Úszók kapujába berúgta a labdát. Több gól nem volt ebben a félidőben sem és így a végső eredmény 1:1 eldöntetlen.