1. Pesti Napló: 800
  2. Budapesti Hírlap: 1.000
  3. nela: 1.000

2022.09.19, 20:06
    Törekvés—III. ker. TVE 2 :0 (2 :0). Hadimérkőzés. Határ utca, 800 néző. Bíró : Boronkay.
    Az eredmény teljesen megfelel a két csapat erőviszonyainak. A mérkőzés egész ideje alatt a Törekvés volt állandó fölényben. A gólokat az első félidőben Guttmann és Csapkai rugták.
    A III. ker .TVK csatárai gyengén szerepeltek s több gólhelyzetet rontottak.

Pesti Napló, 1916. szeptember 11.

2021.08.04, 19:59
    Tőrekvés—III. ker. Torna- és Vívó-Egylet 2:0 (2:0)

A Törekvés főereje a kitűnő közvetlen védelem, de különösen a halfsor, élén a reprezentatív Ginggel. A csatársorban Cser­mely, Rábel (a két szélső) és a nagyon agilis Csapkay trium­virátus szerez nehéz perczeket az ellenfél védelmének. A III. kerület legjobbjai a hátvédek, a half- és a csatársor azonban a tavasz óta alaposan meggyengült. Garay a kapuban egyelőre feltűnő bizonytalanul véd. Guttmann, a vasutasok tartalék középcsatára és a balszélső Csapkay lövi a győztes goalokat, söt szünet után úgy indul neki a Törekvés, hogy újabb goaleső várható, a Vivók önfeláldozó védekezése azonban a további sikernek útját állja. Bíró : Boronkay Gábor.