2022.04.07, 21:41 (szerk.: 2022.04.08, 10:44)
    ZAC: Barabás, — Payer, Sternbeg, — Rácz, Pálfi, Baán, — Steiner, Tóth, Sefcsik, Zvolenszky, Neumayer.
    MAC: Fehér, — Omelka, Szaffka, — Lenz, Kocsis, Peterdy, — Barabás, Plohl, Krempels, Bencze, Levente.

2022.04.07, 21:39 (szerk.: 2022.04.08, 10:44)
    Zuglói AC — MAC 3:0 (3:0)

Üllői-uti pálya
    Biró: Hertzka Pál

Zugló csapata mai játékával igazolta legutóbbi jó teljesítményét, impozáns stílusban aratván győzelmet a MAC csapatán. Előnyére volt a csapatnak, hogy az erős széltől támogatott oldalon kezdte a játékot s már az első félidőben biztosította a győzelmet. Az első félidő megpecsételte a MAC sorsát. A MAC nem tudott lábrakapni s a második félidőben felforgatta az összeállítását is. Omelka jobbösszekötőt, Kocsis centert játszott, de ez mit sem használt Amíg a csapat erélyt, lelkesedést nem visz a játékba, eredményt aligha fog elérni.

Az első félidő teljesen a Zuglóiaké, a MAC alig jut, át a félvonalon s Zvolenszky egy biztos helyzetet hibáz. A ZAC egymás után négy kornert ér el. A 27. percben a MAC védelmének a hibájából Sefcsik védhetetlen gólt lő. Két perc mulva Fehér hibájából Zvolenszky a második gólt lövi. A 42-ik percben Sefcsik leadásából Zvolenszky 20 méterről gyönyörű védhetetlen gólt lő.

A második félidőben eleinte a MAC van fölényben, de rövidesen változatossá válik a játék. A MAC csatárai unottan mozognak. Zugló csapatában Payer. Pálffy, Sefcsik és Zvolenszky pompás teljesítményt nyujtottak. A MAC-ban Fehér, Szaffka és Kocsis játéka érdemel említést. Korner-arány 8:3 Zugló javára.