Hevesi LSC Ro-Geo Global - Maglódi TC 1 : 0 15:00

Heves, 310 néző. V.: Olasz Richárd (Pál L, Varga G.).
    HEVES: Éles - Laubert G., Molnár Z., Hegedűs D., Nász,
    Nagy P. - Urbán (Földesi, 75.), Káló, Nagy L. (Besenyei Zs., 57.) - Besenyei F., Balogh B. (Mészáros, 80.). Edző: Balázs Tihamér.
    MAGLÓD: Retezi - Budafai (Kiss L., 77.), Szőke, Pozder, Csirinyi - Tabányi (Baranyai R, 61.), Németh Zs., Weisz, Horváth M. - Pólyák, Bornemissza. Edző: Nahóczky Attila.
    A gól története. 8. perc: Nagy Péter nagy bedobását követően Besenyei F. 8. méterről fejelte a labdát a hálóba, 1 -0.
    Végig jó iramú mérkőzésen a hevesiek az első félidőben megérdemelten jutottak a vezetéshez. A jó erőkből álló maglódiak a második játékrészben fölénybe kerültek, de a remekül játszó hazai védelmet nem tudták feltörni, és így nagyon értékes három pontot szereztek.
    lók: Hegedűs D. (a mezőny legjobbja), Nagy R, Besenyei R, Éles, Molnár Z., ill. Pozder, Németh Zs., Budafai.
    Balázs Tihamér: - Ez a Heves bebizonyította, hogy bármelyik csapat ellen képes jó eredményt elérni.
    Nahóczky Attila: - A második félidőben többet támadtunk, sokkal több lehetőségünk volt,
    de sajnos az első félidei figyelmetlenségünk miatt elveszítettük a mérkőzést.

Forrás: Heves Megyei Hírlap 2010-03-29