Dunai Kőolaj SK - Magyar Viscosa SE 3 : 5 16:30

Területi Bajnokság, Duna csoport 1986/1987, 6. forduló

2018.02.24, 04:22
    NYERGESÜJFALU — DUNAI KŐOLAJ 5:3 (1:3)
    Százhalombatta, 400 néző, vezette: Bagyula.
    Viscosa: Osgyán — Bodrogi (Schalk), Szalai, Bánáti, Knapik (Varga), Mosolygó, Jánosi, Varga, Balázsovits, Péntek, Szoboszlai. Edző; dr. Magyar György.
    Már a 3. percben a Viscosa hálójában táncolt a labda. Kövesi nagy gólt lőtt. 0:1. A 28. percben a Viscosa ellentámadásakor Jánosi nagy lövését a kapus fölé tolta. A 34. percben Balázsovits sárga lapot kapott, majd 5 perc múlva Zimonyi is. A hazai csapat tovább- rohamozott. A félidő utolsó 5 percében sok izgalom adódott. A 40. percben ismét Kövesi talált a hálóba. 0:2. Két perccel később Bánáti a csatárt felvágta, a 11-est Kövesi értékesítette. 0:3. A középkezdés után Jánosit szöktették, aki nagy gólt lőtt. 1:3.
    A 49. percben Mosolygó, az 54. percben Balázsovits lőtt gólt. 3:3. A 62. percben a Viscosa szabadrúgását 18 méterről Varga végezte el. A labda a sorfal felett a bal sarokba szállt. 4:3. Három perc múlva Szoboszlai állította be a végeredményt. 5:3.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1986-09-16