Dorogi Bányász SC - Pénzügyőr SE 4 : 0 17:00

Területi Bajnokság, Duna csoport 1987/1988, 24. forduló

2017.11.09, 00:03
    Dorogi Bányász—Pénzügyőr SE 4-0 (1-0)
    Dorog, 2500 néző, vezette: Sömen.
    Dorog: Belánvi — Harmat (Sallai), Suttovics, Varga, Szabados. Szenczi, Marosvöigyi, Sulija, Füle, Szabó (Németh), Godó Edző: Gabala Ferenc.
    Azonnal támadólag lépett fel a Bányász-csapat, azonban a befejezésekkel adósak maradtak. A Pénzügyőr nagyon fegyelmezett, emberfogó játékot mutatott az első félidőben, így sikerült egy kapott góllal (Godó volt eredményes) öltözőbe vonulniuk.
    Szünet után egyértelművé vált — most már befejezésekben is — a dorogi fölény. Füle buktatását követően megítélt 11-est Sulija értékesítette. (2-0). Ezután két Marosvölgyi szögletet Füle értékesített rövid időn belül. Így alakult ki a végeredmény. 4-0.
    A látottak alapján megállapítható, hogy a végig fölényben játszó hazai együttes teljesen megérdemelten akár több góllal is nyerhetett volna. A ragyogó időben a szép számú közönség jól szórakozott.
    Jók: Varga, Szenczi, Sulija, Füle.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1988-04-19