Tatai Honvéd AC - Dunai Kőolaj SK 1 : 1 16:30

2017.10.23, 14:35
    Tatai Honvéd AC— Dunai Kőolaj 1-1 (0-0)
    Tata, 700 néző. Vezette: Szabó.
    THAC: Szicsó — Zsidinszki, Hédai, Becker, Takács, Szekeres, Somogyi, Héring, Magyar, Ignác, Horváth. Csere: Magyar (Csapó): Somogyi (Haraszti). Edző: Pásztor István.
    Tapogatódzó játékkal indult a mérkőzés. Szemmel láthatóan mindkét csapat tartott egymástól. Az első félidő nagy iramú, élvezetes mérkőzést hozott, azonban komolyabb gólhelyzetet
    egyik csapat sem tudott kialakítani. A második félidő második percében a vendégek szereztek vezetést Papp révén. A félidő további részében a cserékkel felfrissültebb hazai csapat vette át a játék irányítását, amely meg is hozta az eredményét. Jobb oldali beadásból Csapó 5 méterről fejelt a bal felső sarokba. A játékidő további részében mindkét csapat nyílt sisakkal játszott, a kapuk felváltva kerültek veszélybe, azonban további gól már nem született. A látottak alapján az 1-1 arányú döntetlen igazságosnak mondható.
    Jók: Vidinszki, Takács, Héring.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1989-09-12