Peremartoni SC - Sárisápi Bányász SE 3 : 1 15:00

2. Dolgozók Lapja: 800

2018.02.24, 20:10
    PEREMARTON—SÁRISÁP 3—1 (3—1)
    Peremarton: 800 néző. Vezette : Hornyák.
    Sárisáp: Kovács — König, Szurdi, Papp, Karcagi (Zbigniew a 84. perc). Mészáros, Lakics, Polgárdi. Szűcs (Debre 71. perc). Heerr, Turcsány. Edző : Haraszti János.
    Nagy lendülettel kezdett a hazai csapat, és negyed óra elteltével megszerezte a vezetést. Jugovics 30 méterről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba. 1—0.
    A 20. percben Polgárdi 20 méteres szabadrúgása a sorfalról levágódott. Karcagi elé került. aki 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1—1. Három perccel később Turcsány egyedül vezette kapura a labdát, de ordító helyzetben, 6 méterről mellé lőtt. A 28. percben a védőkről kipattanó labda Kárász elé került, aki közelről a hálóba lőtt. 2—1.
    A 35. percben Diósi a kaputól 18 méterre nem tétovázott és óriási gólt lőtt a bal sarokba. 3—1. A második félidőben a Bányász több formás támadást vezetett, de a helyzetek rendre kimaradtak. A félidő legnagyobb helyzetét Heerr hagyta ki. a 83. percben Debrétől kapott 1ó labdát, de 10 méterről óriási ziccerben mellé lőtt.
    A helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten nyert az egvébként javuló játékot mutató Bányász ellen.
    Jók: Kovács, Szurdi, Karcagi. Polgárdi.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1990-03-20