Zalaapáti-Royal Speed SE - Beremendi Építők SK 3 : 0 13:00

2017.10.01, 12:07 (szerk.: 2017.10.01, 22:26)
    Zalaapáti-Royal Speed SE - Beremendi Építők SK 3-0 (1-0)
    Zalaapáti, 500 néző. V.: Krista
    Zalaapáti: Szabó - Lázár - Hollender, Kónya - Mátó, Czafit, Tresó, Sipőcz (Mándli 46. p.), Sipos (Vajda 78. p.) - Purt, Szőcze. Edző: Pusztai László
    Beremend: Bogyay - Macsi - Bábli, Pintér - Varga, Weinert, Borsos, Martinov - Benkovics (Lóth 69. p.), Vígh, Berecz (Valkai 59. p.). Edző: Toma Árpád.
    39. perc: Purt 18 m-es lövését bravúrral védte Bogyay, a kipattanót Szőcze az 5-ösről a jobb sarokba lőtte (1-0)
    52. perc: Czafit átadását Szőcze 5 méterről lőtte a léc alá (2-0).
    58. perc: Lázár 18 méteres éles szögből lőtt szabadrúgásába Bogyay csak beleérni tudott (3-0).
    Közepes színvonalú és iramú mérkőzésen nem játszott jól a Beremendi Építők. A zalai csapat lelkes volt, a baranyaiak távoli lövései pedig rendre elkerülték a hazai kaput. Az első' félidő' hajrájában egy védelmi megingás a vendéglátókat juttatta előnyhöz. A szünet után az első' negyedórában hamar eldőlt a mérkőzés, a zalaapátiak könyörtelenül kihasználták a kényszerből felforgatott beremendi védelem megingásait.
    Pusztai László: -Lecseréltük az NB 11-ben használt és vásárolt cipőket, az NB Ul-asokat pedig elővettük.
    Torna Árpád: - Az utolsó két mérkőzésünkön annyi gólt kaptunk, mint addig tizenkettőn. Szerencse, hogy már csak egy forduló van vissza ősszel.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1997-11-10