Zalaapáti-Royal Speed SE - Dunaszentgyörgy-Limex SE 3 : 1 17:00

Zalaapáti -Dunaszentgyörgy Limex 3-1 (3-1)
    Zalaapáti, 600 néző. Y: Győr (Csorba, Marcsok P.).
    Zalaapáti: Kuczkó- Hollender, Lázár, Tresó Berta- Mátó (Búza, 60.), Szabó B., Fodor (Sipőcz, 75.), Kónya- Szőcze (Mándi, 68.), Purt. Szakmai igazgató: Pusztai László.
    Dunaszentgyörgy: Viszt- Wiesner, Hosnyánszki, Horváth J. (Szabó, 58.), Debreczeni- Aradi, Horváth G., Herczeg, Papp- Csizmadia, Horváth L. (Magyar, 76.) Edző: Vábró József.
    Sárga lapok: Szabó a 43., Debreczeni a 48., Papp a 70., Horváth G. a 76. percben.
    A 2. percben egy kapu előtti kavarodásnál Debreczeni rossz ütemben szerelte Purtot, tizenegyes! A büntetőt Hollender higgadtan helyezte a kapuba. 1-0. A 28. percben Lázár nagy erejű szabadrúgása után a kapufáról kipattanó labdát a tétovázó védő közül Fodor továbbította a hálóba. 2-0. Négy perccel később Csizmadia 25 méteres jól eltalált szabadrúgása a bal sarokban kötött ki. 2-1. A 42. percben egy óriási védelmi hibát követően Fodor 10 méterről lőtt a kapuba. 3-1.
    A szentgyörgyiek számára rendkívül rosszul indult a mérkőzés, szinte azonnal hátrányba kerültek. A mezőnyben tetszetősen játszó vendégek a legnagyobb helyzeteiket sem tudták értékesíteni. Jók: Purt, Szabó, Fodor, Mátó, illetve Viszt, Aradi, Wiesner.
    Pusztai László: — Egy stílusosan futballozó ellenféllel szemben jó ütemben rúgtuk a gólokat.
    Vábró József: — A sok kihagyott tiszta gólhelyzet megbosszulta magát.

Forrás: Tolnai Népújság, 1998-04-27