Cegléd FC - Sáma-Kunszentmártoni TE 1 : 0 15:00

2017.10.01, 18:35 (szerk.: 2017.10.01, 22:00)
    Cegléd, 400 n., v.: Bukovics (Veres, Ortó)
    Cegléd: Bánó — Schultz, Serban, Magyar (Babai 72.) - Lajkovics, Petrók, Major S., Bagi, Keresztúri, Schlachtovszki (Bánföldi 60.), Kiss. Edző: Ványi Zsolt
    Kunszentmárton: Rézsó P. — Major L. — Csatlós Cs., Bócsik, Kosán (Konka 65.) - Csatlós T., Ludasi (Polonkai 76.), Hóbei, Lévai (Koltai 60.) - Farkas, Mérész. Edző: Vígh Tibor
    Gólszerző: Kiss a 93. percben.
    Sárga lap: Schlachtovszki (47.), Csatlós T. (75.), Bánföldi (85.), Serban (87.)
    Az első játékrészben a hazai csapat birtokolta többet a labdát, és 4-5 gólhelyzetet dolgozott ki, de Rézsó Péterrel az élen a KUTE-védelem minden próbálkozást hárított. A második félidőben továbbra is a hazai csapat irányított, és kapuja elé szorította a vendégeket. A hősiesen védekező kunszenti csapat a 93. percben vesztette el a mérkőzést! Jók: Lajkovics, Petrók, Kiss, Bagi, ill. Rézsó P., Hóbei, Csatlós Cs.

Ványi Zsolt: - A sors igazságtalansága lett volna, ha ezt a mérkőzést nem nyerjük meg.
    Vígh Tibor: - Megérdemelten nyertek a hazaiak.

Forrás: Új Néplap, 2000-10-11