2018.12.30, 21:26 (szerk.: 2018.12.31, 10:31)
    Tizenegyest is hibázott a DFC
    Labdarúgó NB I. B: Hévíz - Dorog FC 4-3 (3-1 )
    Hévíz, 600 néző, vezette: Böröczi (Ábrahám, Dr. Szabó).

Dorog FC: Dombai - Bodó, Kasza, Faragd, Varga L. - Marczinkó (Vigh Sz. a 65. percben), Letenyei, Takács - Czifferi, Hollik, Mlinkovics. Vezetőedző: Monti József.

A dorogiak tartalékosán léptek pályára, hiszen a Lombard FC kettős igazolású játékosai közül csak Dombai állt Honti-mester rendelkezésére. Remek talaj fogadta a csapatokat, és a mérkőzés színvonalára, iramára sem lehetett panasz.

A mérkőzés krónikája, 17. perc: Jobb oldali támadás végén Szőcze 15 méterről lőtt a bal alsó sarokba, 1-0. 19. p.: Bodó óriási lendülettel tört előre, aztán Hollikhoz továbbított, aki Mlinkovics elé pörgette a labdát. A dorogi támadó a kifutó kapus
    mellett, 8 méterről lőtt a jobb alsó sarokba, 1-1. 31. p.: Nagy kavarodás támadt a dorogi kapu előtt, Varga ütközött Szőczével, aki a földre huppant. A bíró 11-est adott, amit Lázár értékesített, 2-1. 36. p.: Czifferi ügyesen ugratta ki Hollikot, akit elütöttek a büntetőterületen belül. A 11-est Kasza fölé lőtte. 44. p.: Gyors hévízi támadás befejezéseként Part lőtt nyolc méterről a dorogiak kapujába, 3-1.
    78. p.: Bal oldali kisszöglet után, Czifferi Faragóhoz passzolt, aki a jobb alsó sarokba helyezett, 3-2.81. p.: Szőcze 20 méteres szabadrúgása a jobb alsó sarokban kötött ki, 4-2. 90. p.: Mlinkovics kitűnő átadásából Vigh higgadtan a jobb sarokba helyezte a labdát, 4-3.

Furcsa mérkőzés volt. A dorogiak, különösen az első félidőben, jobban fociztak, mint a hévíziek. Sajnos, a helyzetkihasználás ismét gyatra volt, ráadásul Hollik még kapufát is fejelt. Kár a kihagyott 11-esért, mert, ha a DFC egyenlít, lehet, hogy másként alakul az eredmény.

Forrás: 24 Óra, 2001-03-05