1. Somogyi Hírlap: 2.300
  2. Nemzeti Sport: 2.400

2017.10.07, 09:52 (szerk.: 2017.10.08, 11:21)
    Pápai ELC - Marcali VSE 1-1 (0-1)
    A 46. percben egy csel után Soós a jobbösszekötő helyéről lőtt, a bal oldali kapufát találta telibe, a visszapattanó labdát Torghelle a kivetődő Bai alatt a kapu közepébe gurította (0-1). Fordulás után hamar egyenlített a hazai együttes, az 57. percben Lászka keresztlabdáját Omvecz kapta, majd egy igazítás után 32 méterről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba (1-1). A hátralevő időszakban egyfolytában a pápaiak rohamoztak, de hiába alakítottak ki jobbnál jobb helyzeteket, a marcaliak hálója érintetlen maradt.
    Közepes iramú mérkőzésen az első félidőben az igen gyengén játszó középpályásai miatt hátrányba került a pápai gárda, fordulás után hiába kerültek fölénybe a hazaiak, a hősiesen védekező hazaiak döntetlenre mentették a találkozót.
    így játszottak

Pápa, 2300 néző. Vezette: Kormos (Nagy T., Kujbus)

Pápa: Baji - Orovecz, Lantai, Radics, Virág - Halgas, Vörös (Kozma a 46. percben), Lászka (Puglits a 65. percben), Király - Gajda (Takács Sz. 46. perc) Csordás Csaba. Szakmai igazgató: Verebes József.
    Marcali: Németh - Bozsó, Máté, Sallai, Soós, Puskás, Gorán, Torghelle (Piri Ottó 65. perc), Németh (Nokta 87. perc) Kovacsevics, Nagy. Edző: Menczeles Iván.

Jók: Oravecz, Radics, Király illetve Máté, Puskás, Nagy, Torghelle.

Verebes József: - Az első félidőt átaludták a középpályások, a szünet után azonban a helyzeteik alapján dönthettek volna.
    Menczeles Iván: - Sportszerű mérkőzésen, sportszerű csapat ellen reális eredmény született.

Forrás: Somogyi Hírlap, 2001-05-31