Bodajk FC - Szolnoki MÁV FC-Neusiedler 1 : 1 16:00

2017.09.29, 09:34 (szerk.: 2017.09.29, 10:39)
    Bodajk FC - Szolnoki MÁV FC 1-1 (0-0)
    Bodajk, 200 n., v.: Ábrahám T. (Demeter, Zámbó)
    Bodajk: Kovács Z. — Ambrus, Lipcsei, Sütő, Ribi - Sipos, Zsidai, Kecskés, Melczer - Homonyik, Urbán (Kovács J., 80.) Edző: Zorán Kuntics.
    Szolnok: Rézsó — Pintér (B. Tóth, 70.), Antal Balogh, Kővári - Szalai, Patakfalvi (Romanek, 75.), Páles, Remili - Kotula, Disztl D. Edző: Simon Antal

62. perc: Sípost könyöklésért kiállította a játékvezető.
    66. perc: A vendégek tizenhatosán belül egy visszapattanó labdára Kecskés lecsapott és 8 méterről a hosszú sarokba lőtt, 1-0.
    73. perc: Antal balról becsavart labdáját Sütő a gólvonalról fejelte ki.
    78. perc: Antal 25 méteres szabadrúgása a jobb kapufáról Remili elé pattant, aki 6 méterről a kapu közepébe lőtt, 1-1.
    91. perc: Kotula egyedül vezette a labdát Kovács kapusra, de lövését a hazaiak hálóőre óriási bravúrral kispárgázta.

Az első félidőben alacsony színvonalú játékot produkált mindkét csapat, még igazi gólhelyzetet sem sikerült kialakítaniuk. A második játékrészben a hazaiak „talált” gólja után megélénkült a játék. Simon Antal tizenkilencre lapot húzott, védő helyett támadót hozott be, így lépett pályára élete első NB 1/B- s bajnoki mérkőzésén a sajátnevelésű B. Tóth Balázst. A vendégek egyre bátrabban játszottak, átvették a játék irányítását, s hamarosan egyenlítettek is. Kotula László az utolsó pillanatban eldönthette volna a meccset, de kihagyta helyzetét, így maradt a döntetlen, ami a látottak alapján igazságos.

Jók: Lipcsei, Sütő, ill. Antal, Balogh.

Zorán Kuntics: - A kiállítás után jobb volt a Szolnok, de az eredményt reálisnak tartom.
    Simon Antal: Egészen a kiállításig döntetlen színezetű volt a mérkőzés, ám a piros lap minket zavart meg. A végére azért sikerült összeszedni magunkat, de az eredményt igazságosnak tartom.

Forrás: Új Néplap, 2004-09-19