Hévíz FC - FC Tatabánya-Auto Trader 3 : 1 16:30

Hévíz - Auto Trader-FC Tatabánya 3-1 (0-1)
    Munkatársunktól
    NBI.B- 4. forduló
    Hévíz, 800 néző, vezette: Hanacsek (Kovács R, Bóna).
    Hévíz: Horváth T. - Vég, Kütsön, Czafit, Honfi (81. perc: Szabados) - Kovács B. (65. p.: Varga), Horváth R, Szekeres, Szijjártó, Horváth R. (46. p.: Kresz), Győré. Vezetőedző: Bán István.
    Tatabánya: Túri - Vaskó, Sipos Z., Filó, Rajnay - Ivitz, Ádám, Deme (82. p.: Sipos N.), Forgó - Márkus (68. p.: Tóth Z.), Filipovics. Vezetőedző: Sisa Tibor.
    Gólszerző: Szekeres az 56., az 58., Varga a 89., illetve Deme a 32. percben.
    KRÓNIKA
    3. perc: Horváth R középre tartó lövését védte magabiztosan Túri. 11. p.: a tatabányaiak szerint Márkust visszahúzták a büntetőterületen belül, ám Hanacsek továbbot intett. 32. p.: egy szabadrúgás után nem tudtak felszabadítani a hazai védők, Filipovics emelt Deme elé, aki 6 méterről lőtt a hálóba, 0-1.
    56. p.: Szekeres ló méterről vágta a labdát a jobb alsó sarokba, 1-1. 58. p.: az egyik hévízi játékos beesett a 16-oson belülre, most viszont Hanacsek a büntetőpontra mutatott. Horváth P. 11-esét Túri kiütötte, ám a kipattanó labdát Szekeres a hálóba lőtte, 2-1. 89. p.: Varga vitte el a labdát, kicselezte a kiinduló tatabányai kapust, majd 7 méterről a kapu közepébe lőtt, 3-1.
    Sisa Tibor: - Nagy bravúr volt elveszíteni ezt a mérkőzést.
    Filó kisgyereket gázolt
    Az egyik internetes honlap információja szerint Filó Tamás, az Auto Trader-FC Tatabánya védője szombaton reggel elütött egy 10 éves kisgyereket a megyeszékhelyen. A játékos éppen edzésre érkezett, s a tatabányai stadion előtt nem sokkal ütötte el a kissrácot, aki a baleset után rögtön beszaladt az egyik lépcsőházba. A helyszínelés után a rendőrök megtalálták, később közölték: szerencsére nincs nagy baj.

Forrás: 24 Óra, 2004-09-13