Slovan Bratislava - MTK-VM SK 2 : 0 17:00

helyszín : Pozsony, Tehelné Pole Stadion
játékvezető : Czető Štefan (Csehszlovákia)
  1. Nemzeti Sport: 1.500
  2. Dirk Karsdorp: 2.318

2020.03.11, 21:17
    22-07-1990 Tehelné Pole Stadion, Pozsony: SK Slovan Bratislava - MTK-VM SK Budapest 2-0 (1-0)

SK Slovan Bratislava: Alexander VENCEL, Milos GLONEK, Tomás STÚPALA, Ivan SCHULCZ, Jozef JURIGA (55’ Eugen VARGA), Miroslav HIRKO, Dusan TITTEL, Ondrej KRISTOFÍK (80’ Pavol GOSTIC), Ladislav PECKO, Jaroslav TIMKO (69’ Stanislav GOREL), Peter DUBOVSKÝ. (Coach: Dusan GALIS).

MTK-VM SK Budapest: Gábor ZSIBORÁS (46’ Zoltán PIEL), Tibor FARKAS, Árpád HAHN, Gábor HÍRES, János TALAPA, László IVANICS (51’ Ferenc SIMA), Péter HANNICH, Csaba HORVÁTH, Gábor PÖLÖSKEI (69’ György OROVECZ), Donát CSERVENKAI, Róbert JOVÁN (RC75). (Coach: József VEREBES).

Goals: SK Slovan Bratislava: 1-0 Peter DUBOVSKÝ (30’), 2-0 Ladislav PECKO (90’).

Referee: Stefan CZETÖ (TCH) Attendance: 2.318

Dirk Karsdorp - email

2. avatar: Jura1913
    2019.01.18, 02:06 (szerk.: 2020.03.11, 21:17)
    Half-time 1:0, referee Czető, 2000 spectators. Goals scored by Peter Dubovský (30.) and Ladislav Pecko (90.)

Commentary:
    2000 néző előtt Czető játékvezető irányításával játszották azt a mérkőzést, amelyen eldőlt, hogy a csehszlovák színek képviselői közül csak a Slovannak a vagyonát gazdagítja a tornaelsöségért járó 40 ezer márka. A találkozó egyúttal a VIČAN EMLÉKTORNA nyitómérkőzése is volt. A hazaiak az első félidőben szinte szóhoz sem engedték jutni ellenfelüket, és a 30. percben Dubovský révén vezetéshez jutottak. Szünet után a Slovan „ráült" az eredményre, és most már a budapesti kék-fehérek is vezettek több támadást. Helyzetük mégis, inkább a hazaiaknak akadt, azonban gólt csak a 90. percben sikerült lőniük Pecko révén.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2015.02.27, 11:43