Kaposvölgye VSC - Dunaújvárosi Kohász SE 2 : 2 16:00

A mérkőzés osztályzata: 3
    Nagyberki, 200 néző
    Vezette: Szarka Z. (8) (Szabó P., Huszár)
    KAPOSVÖLGYE: Poór 5 - Tamás 6, Bozsó 6, Szabó M. 5 - Szabó Sz. 5, Huzmi 5, Horváth J. 5, Kovács B. 5 (Szolomájer -, 80. ), Kovács A. 7 (Horváth Z. -, 73. ) - Kárpáti 5 (Zakar -, 82.), Horváth R. 5. Vezetőedző: Horváth Lajos
    DUNAÚJVÁROS: Tóth J. 5 - Belényesi 5, Szepessy D. 6, Vaskó 5, Pénzes 5 - Szauter 5 (Szepessy R. 6, a szünetben), Kohány 5 (Kovács J. 5, 62.), Zabundu 5, Micskó 5, Kuti A. 5 - Kuti L. 7. Vezetőedző: Szepessy László

4. perc: Horváth József bal oldali szöglete után Kovács Attila hat méterről a kapu bal felső sarkába fejelte a labdát.
    1-0
    16. perc: Horváth József bal oldali beadását követően Kovács Attila tíz méterről a kapu közepébe fejelt. 2-0
    22. perc: Kuti László a védőkről lepattanó labdát tíz méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtte.
    2-1
    90. perc: Nagy kavarodás alakult ki a hazaiak 16-osán belül, s ezt kihasználva Kuti László 16 méterről fejelt a kapu közepébe. Óriási potya gól volt…
    2-2

Jól kezdte a mérkőzést a hazai csapat, s negyedóra elteltével már kétgólos előnyre tett szert, ezt követően azonban visszavett a tempóból. Ezt kihasználva a vendégek átvették a kezdeményezést, és még az első félidőben sikerült szépíteniük. A második játékrészben nagy küzdelem folyt a pályán, és a dunaújvárosiaknak a 90. percben sikerült egy szerencsés góllal egyenlíteniük.

Mestermérleg
    Horváth Lajos: - Már-már megnyert mérkőzést adtunk döntetlenre.
    Szepessy László: - Miután kétgólos hátrányba kerültünk, oroszlánként küzdöttünk, s meglett az eredménye.