Balatonlelle SE - Gyirmót SE 0 : 2 17:30

Balatonlelle, 450 néző
    Vezette: Gergely S. (6) (Szalai, Deák)
    BALATONLELLE: Viniczai 5 - Himics 4, Graszl K. 6, Kenéz 5, Wettorazzi 4 - Máj 4, Cupik 5, Buza 4, Graszl N. 4 - Csikvár 4 (Petronovics -, 65.), Ágoston 4. Vezetőedző: Kolovics Zoltán
    GYIRMÓT: Sánta 6 - Tóth A. 6, Radics 6, Pék 6, Szabó Cs. 6 - Nagy L. 6 (Tóth 5, 38.), Török 6, Károlyi S. 7, Polyák 6, Korsós A. 6 (Hegyi 6, 38.) Füsi 5 (Németh L. -, 75.). Vezetőedző: Hannich Péter

53. perc: Károlyi Sándor jobb oldali beadása után Tóth Norbert öt méterről fejelte a kapuba a labdát. 0-1
    88. perc: Hegyi beadása után Tóth Norbert nyolc méterről passzolt a kapuba. 0-2

Az első félidőben jó iramú mérkőzésben egyenrangú ellenfelek küzdöttek. A második játékrészben a vendégek szerencsés gólt értek el, és utána megérdemelten nyertek a durva mérkőzésen. A találkozón a volt válogatott Korsós Attila kezét törte.