Kaposvölgye VSC - Mosonmagyaróvári TE 1904 3 : 2 17:30

2016.05.06, 02:26 (szerk.: 2016.05.06, 02:27)
    KAPOSVÖLGYE VSC - MOSONMAGYARÓVÁRI TE 3-2 (1-1)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Nagyberki, 200 néző
    Vezette: Arany T. (9) (Boda Gy., Komláti I.)
    KAPOSVÖLGYE:
    Poór 6 - Kovács B. 5 (Szolomájer -, 69.), Huzmi 7, Bozsó 5, Sylla 5 - Dede 5 (Kovács A. 5, a szünetben), Horváth J. 5, Horváth Z. 5, Szabó Sz. 5 - Kárpáti 5 (Zakar -, 78.), Horváth R. 7. Vezetőedző: Horváth Lajos
    MTE: Antal 6 - Gordian 5, Puglits 5, Szabó G. 5, Pálla 5 - Méry 5, Papp I. 6, Schamotovich 5, Nagy T. 6 - Schafranek 4 (Varga I. 5, 32.), Szakáll 5. Vezetőedző: Tiba Zoltán
    24. perc: Bal oldali szöglet után Szabó Szabolcs három méterről fejelte a labdát a kapu jobb oldalába. 1-0
    45. perc: Papp Imre 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-1
    46. perc: Horváth Róbert 11 méterről az üres kapuba gurított. 2-1
    57. perc: Horváth Róbert jobb oldali beadása után Kárpáti 11 méterről a kapu közepébe lőtte a labdát. 3-1
    75. perc: Szabó Szabolcs buktatta Szakállt, a 16-oson belül, a büntetőből Papp Imre a bal sarokba lőtte a labdát. 3-2

Küzdelmes mérkőzésen az első félidőben egy-egy helyzet adódott mind a két kapu előtt, amelyből gól is lett. A hazaiak a második játékrész elején gyorsan lőttek két gólt, amire a vendégek csak eggyel tudtak válaszolni.

Mestermérleg
    Horváth Lajos: - A második félidő eleji jó helyzetkihasználásunk döntött, a védekezésünkben sokat hibáztunk.
    Tiba Zoltán: - Helyzetek alapján a döntetlen reálisabb lett volna.