BKV ELÔRE - KAPOSVÖLGYE-NAGYBERKI 2-2 (0-2)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Sport utca, 300 néző
    Vezette: Vad II I. (8) (Balog J., Márkus)
    BKV: Szerovay 6 - Gálosi 6 (Béres -, 77. p.), Kasza 5, Kovács A. 5, Nemecsek 5 - Varga A. 5, Galántai 5 (Sándor I. 5, a szünetben), Sidó 5, Mohácsik 4 (Szőke 6, a szünetben) - Busa 6, Matondo 6. Vezetőedző: Krecska János
    KAPOSVÖLGYE: Poór 7 - Szabó Sz. 5, Huzmi 5, Bozsó 5, Szabó M. 6-2=4 - Dede 5 (Kovács B. -, 61. p.), Horváth Z. 5 (Kovács A. -, 76. p.), Horváth J., Sylla 6 - Horváth R. 6 (Lakatos -, 81. p.), Kárpáti 6. Vezetőedző: Horváth Lajos
    Kiállítva: Szabó M. (gólhelyzetben buktatta Szőkét) a 48. percben

37. perc: Horváth Róbert iramodott meg a jobb oldalon, középre adott, Kárpáti pedig 14 méterről a kapu közepébe lőtte a labdát. 0-1
    45. perc: Kárpáti ugratta ki Horváth Róbertet, aki 17 méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. 0-2
    48. perc: A Szőke buktatásáért megítélt büntetőt Busa végezte el, és a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 1-2
    88. perc: Nemecsek a bal szélről ívelte középre a labdát, Sidó öt méterről a kapu jobb oldalába fejelte azt. 2-2

A 20. percben szinte a semmiből megszerezhette volna a vezetést a BKV, de Busa Bálint lábáról Poór Tamás bravúrral szedte le a labdát. Az enyhe Előre-fölény ellenére a vendégek Kárpáti Zoltán révén megszerezték a vezetést, majd a szünet előtt Horváth Róbert találata már megnyugtatóvá tette a Kaposvölgye előnyét. A büntetőből szerzett szépítő találat után a házigazdák mindent megtettek a pontszerzésért, és a hajrában létszámhátrányban futballozó vendégek ellen végül sikerült egyenlíteniük.

Mestermérleg
    Krecska János: - Az első félidőben a kihagyhatatlan helyzeteket is kihagytuk, és nagy hátrányba kerültünk. A szünet után, ha kicsivel több szerencsénk van, akár a győzelmet is megszerezhettük volna.
    Horváth Lajos: - Tíz emberrel értékes a pontszerzés, ám nagyobb tapasztalattal ezt a mérkőzést meg kellett volna nyernünk.