A mérkőzés osztályzata: 3
    Hévíz, 500 néző
    Vezette: Tatai (5) (Iványi I., Boda)

HÉVÍZ: Miski 7 - Honfi 5, Györe 7, Németh P. 6, Kónya 6 - Páli A. 5 (Kupi -, 70. p.), Czafit 7, Varsányi 6 (Sipos 6, 57. p.), Páli K. 6 - Kerek 6, Hart 5 (Egle -, 75. p.). Vezetőedző: Glázer Róbert

BARCS: Kuczkó 7 - Koleszár 5, Matus 6, Pókos 6 - Kordé 6, Tallósi 5 (Miskovics 5-2=3, a szünetben), Sági 6, Koller K. 6 - Kresz 7, Horváth P. 6, Fischer 6 (Tolnai -, 66. p.). Vezetőedző: id. Dárdai Pál

SÁRGA LAP
    Kónya (Kollert gáncsolta el) a 72., Honfi (kezezésért) a 80. percben
    KIÁLLÍTVA
    Miskovics (a játékvezető megsértéséért) a 86. percben
    SZÖGLETARÁNY: 3:3 (1:0)
    6. perc: Miski kirúgása után Kerek átvette a labdát, majd 12 méterről a bal alsó sarokba paszszolta. 1-0
    40. perc: A játékvezető tévesen bírálta felül első asszisztensét, és a bedobás után Kresz a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1

Mestermérleg
    Glázer Róbert: - Jól játszó csapat ellen értékes döntetlent értünk el. Ha továbbra is keményen dolgozunk, masszív csapat leszünk.
    id. Dárdai Pál: - Az első félidőben több nagy helyzetet is kihagytunk, igazságosnak tartom a döntetlent.