Bodajk FC-Siófok - Gyirmót SE 1 : 5 17:30

A mérkőzés osztályzata: 3
    Siófok, 500 néző. Vezette: Solymosi (6) (Takács G., Beidek)
    SIÓFOK: Kovács Z. 5 - Pleván 4, Nagy A. 4, Tusori 4, Salacz Z. 4 - Kiss B. 4 (Miklósvári -, 75. p.), Telegdi 5, Köntös 5 - Homonyik 6 - Hegyesi 5 (Horváth B. 6, 50. p.), Vajda 4. Vezetőedző: Hartyáni Gábor
    GYIRMÓT: Sánta 6 - Tóth A. 5, Pék 6, Radics 6, Szabó Cs. 5 - Hegyi 5, Polyák 5 (Tóth N. 8, 61. p.), Török 6, Károlyi 7 - Nagy 6, Korsós A. 6 (Németh L. 5, 77. p.). Vezetőedző: Hannich Péter

10. perc: Kiss buktatta Károlyit az ötös sarkánál, a büntetőt Korsós Attila végezte el, s laposan a jobb alsó sarokba gurított. 0-1
    42. perc: Salacz Zoltán buktatta Károlyit, újabb tizenegyes, amelyet ismét Korsós Attila végzett el, ám most a kapu közepébe rúgta a labdát. 0-2
    59. perc: Sánta kapujából kifutva, tizennégy méterre elütötte Köntöst, újabb tizenegyes következett, amelyből Homonyik a jobb alsó sarokba gurította a labdát. 1-2
    66. perc: Korsós gurított bal oldalról a kapu elé, Tóth Norbert kicselezte a rátámadó kapust, majd a hálóba gurított. 1-3
    74. perc: Nagy László futott el a jobb oldalon, labdájára Tóth Norbert érkezett, ajtó-ablak ziccerben a hálóba gurított. 1-4
    90. perc: Tóth Norbert kapott egy hosszú indítást, két siófoki védőt is lerázott magáról, majd a kifutó Kovácsot is becsapta, és a hálóba gurította labdát. 1-5
    Mestermérleg
    Hartyáni Gábor: - Az első félidőben helyzetek sokaságát hagytuk ki, aztán futhattunk az eredmény után.
    Hannich Péter: - Két hasonló képességű csapat küzdött a pályán, ám a kontrajátékunk végül meghozta a várva várt győzelmet.