Komáromi FC - Csepel SC 4:0 (3:0)
    Komárom, 300 néző, vezette: Kéri (Molnár J„ Puskás).
    Komárom: Pikács - Musitz, Cseri, Krstenansky, Matics - Bombicz, Gombos, Andai, Megyesi (86. p. Tőcsér) - Ugrai (80. p. Takó), Schafranek (60. p. Jankóczi). Edző: Rákos Attila.
    Csepel: Balázs - Polgár, Nagy Attila, Tar - Liszkay, Nemes, Vejmola (46. p. Szakács), Szivák, Görög (46. p. Nagy Alfonz) - Hidi, Kovács. Edző: Tóth János.
    Hazai rohamokkal kezdődött a találkozó, és a komáromiak gyorsan meg is szerezték a megnyugtató első gólt. A 6. percben Bombicz az alapvonalról gurított a kapu elé, Ugrai jól helyezkedett, s három ^ lépésről a háló közepébe lőtt, 1-0.
    A 23. percben megint minden összejött. Megyesi adott Ugraihoz, aki önzetlenül a felzárkózó Schafranekhez továbbított. A tatabányai kölcsönjátékos 13 méterről okosan a jobb felső sarokba emelte a labdát, 2-0.
    Negyedórával később Matics kerülte meg Nagy Attilát, aki a 16-oson belül visszahúzta. A büntetőt Megyesi higgadtan a bal alsó sarokba gurította 3-0
    A 45. percben Cseri tört előre, pontosan adott Megyesihez, ám a középpályás 14 méterről az oldalhálóba bombázott.
    Szünet után unatkoztak a szurkolók. Először a 61. percben lehetett hallani a hangjukat, amikor Andai 18 méteres lövését védte Balázs. A 84. percben Megyesi szerzett labdát a csepeli 16-os előtt. A komáromi fiú kapura húzott, de lövésével Balázs lábát találta el. A 90. percben látványos góllal \ növelte előnyét a KFC. Krstenansky szerzett k labdát a kezdőkörben, nagyszerű cselekkel n kapura húzott, majd 14 méterről Balázs J mellett a kapu bal oldalába ívelt, 4-0.
    A komáromiak egy félidőn át jól játszottak, s ennek köszönhetően megérdemelten nyertek.
    Jók: Gombos, Matics, Musitz, Megyesi, illetve Balázs, Nagy Attila.
    Rákos Attila: - Első félidei játékunkkal eldöntöttük a három pont sorsát.
    Tóth János: - Hozzáállásunk kritikán aluli volt. Strandról érkező játékosaink tevékenysége értékelhetetlen

Forrás: 24 Óra, 2000-05-29