Gázszer FC - Rákóczi-Kaposcukor FC 0 : 1 13:30

2018.02.10, 17:33
    Rákóczi-bravúr Fehérváron
    Gázszer FC Agárd-Rákóczi Kaposcukor FC 0-1 (0-0)
    Székesfehérvár, 2000 néző. V.: Ábrahám (Horváth O., Kaibás).
    Gázszer FC Agárd: Matus — Szalai — Varga, Dávid — Toldi (Szente a 77. percben), Nagy L, Vincze, Puskás (Vajkai az 57. percben), Medvid — Vajda, Tieber. Edző: Hartyáni Gábor.
    Rákóczi-Kaposcukor FC: Milinte — Mező — Köves (Waltner a 46. percben), Szabó M„ Itvás — Hóbel, Tóth G, Horváth Z, Potpara (Bány a 69. percben) — Miovecz, Csernyijenko (Virág K. a 85. percben). Edző: Bőzsöny János.
    Sárga lap: Potpara a 23. percben, Mező a 32. percben, Dávid a 87. percben.
    A 48. percben Hóbel labdájával a két perccel korábban becserélt fiatal Waltner betört a 16-oson belülre, s remek átadását Miovecz hat méterről perdítette a kapuba (0-1).
    Enyhe (hát)szélben és kaposvári mezőnyfölénnyel telt el az első negyedóra, követve azt az elvet, amely szerint ha legalább döntetlent akarsz, győzelemre kell játszani. A vendég Rákóczi-Kaposcukor FC csapata fegyelmezett védőmunkával, a középpályás sor a játék építésével és az ellenfél védelmének „csipkedésével” nagy sikert ért el a listavezető Gázszer FC Agárd
    otthonában — mindezt végig kitűnő játékvezetés mellett. Újból bebizonyosodott, hogy ha a csapat az akarati tényezőkkel és a fegyelmezett játékkal nem áll hadilábon, akkor bárkit képes legyőzni, akár idegenben is.
    Jók: Vincze, Dávid, Nagy L., illetve a Rákóczi-Kaposcukor FC egész csapata.
    Hartyáni Gábor: — Egy gól döntött. Játékosaim mindent elkövettek a győzelem érdekében, de ez ma kevés volt. Gratulálok a Rákóczinak.
    Bőzsöny János: — Egyenlő erők küzdelmében a jó kontrajáték és a jobb helyzetkihasználás döntött — a mi javunkra.

Forrás: Somogyi Hírlap, 1996-10-28