Gázszer SC- DDGáz SC 1-0 (1-0)
    Székesfehérvár, 2500 néző. V.: Márton
    Gázszer SC: Matus - Varga, Szalai, Salacz J. - Toldi (Kovács A. 62. p.), Vincze, László, Nagy, Dávid (Pásztor 88. p.) - Vajda, (Szente 84. p.), Tieber Edző: Hartyáni Gábor
    DDGáz SC: Tábit -Lajos, Vukmann, Jäkl - Kósa (Lehota 75. p.), Nagy E., Hasenauer (Schweitzer 71. p.), Pál (Szabó 50. p.), Kulcsár - Schneider, Túri. Edző: Rónai István.
    40. perc: Egy kontratámadás során Tieber a félpályától megiramodott, kicselezte a rátámadó Vukmannt, majd a kiinduló Tábit mellett az üres kapuba lőtte a labdát. (1-0).
    77. perc: Vukmann utolsó emberként visszahúzta a kitörő Tiebert, amiért kiállították.
    90. perc: Lajos második sárga lapja után szintén a kiállítás sorsára jutott.
    Az azonos iparágat képviselőkét testvércsapat hatalmas küzdelmet vívott egymással. A második félidőben a DDGáz SC mindent elkövetett az egyenlítésért, de negyedik mérkőzés óta tartó gólképtelensége miatt ez nem sikerült.
    Jók: Tieber, Szalai, Vajda, ill. Tábit.
    Hartyáni Gábor: - Fegyelmezetten játszó ellenfelet győztünk le, nehezen, de megérdemelten.
    Rónai István: - Elég sok hibával játszottunk, és ezen még csak rontott a két kiállítás.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1996-09-01